
Концерт у Шоей Нарсінг
Виконано
11 листопада 2025 в Шьоуей Нарсінг Резіденс Окураяма відбувся особливий концерт, організований завдяки зусиллям співзасновниці НПО «Україна-Йокогама» Куги Кахоко.
Виконавці подарували слухачам неймовірну атмосферу:
Юкі Сейко (віолончель)
Шаповалов Леонід (фортепіано)
Пацієнти закладу щиро насолоджувалися музикою, підспівували знайомі японські мелодії та дякували за теплий прийом. Такі заходи допомагають ділитися радістю та надією через силу мистецтва.
Відео врепетиції можна переглянути за посиланням
